Posezení

Degustace vín u nás probíhají v novém kvelbeném sklepě s kapacitou cca 50 osob nebo pro menší skupinky v křížovém sklepě s kapacitou cca 15lidí.

Degustace vín nabízíme ve dvou variantách

1. Řízená degustace 15 vzorků přívlastkových vín a následné posezení a volné popíjení těchto vín po dobu max 5hod - 350Kč/osoba. Tuto variantu nabízíme skupinkám od 10 osob.

2. Ochutnávka 12 vzorků přívlastkových vín po dobu 2hod - 200Kč/osoba

Občerstvení zajistíme dle předchozí domluvy. Nejčastěji nabízenou formou jsou studené obložené mísy (salámy, šunka, sýry) za 100Kč na osobu a teplé občerstvení (mix - řízečky, kuřecí paličky, sekaná, pečené maso) také s cenou 100Kč na osobu. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Dále Vám můžeme nechat připravit raut, jehož složení bývá nejčastěji: pečená kýta, kuřecí a vepřové řízečky, špízy, kuřecí roláda, pečená žebra, tatarák, těstovinový a bramborový salát, zeleninový tác, sýrové prkénko, smažené žampiony a květák, pečivo, koláčky. Cena tohoto rautu je 300Kč/osoba.

Ubytování pro Vás máme nově vybudované přímo na vinařství.

V případě zájmu zajistíme také cimbálovou muziku.

V našem vinařství nabízíme také možnost uspořádat různé firemní nebo soukromé oslavy, prezentace nebo jiné příležitosti.

V případě zájmu o posezení v našem vinařství volejte prosím na tel. 608 608 228 - Jana Spěváková nebo pište na mail janaspevakova@seznam.cz.