Posezení

Degustace vín u nás probíhají v novém kvelbeném sklepě s kapacitou cca 50 osob nebo pro menší skupinky v křížovém sklepě s kapacitou cca 15lidí.

Degustace vín nabízíme ve dvou variantách

1. Řízená degustace 15 vzorků přívlastkových vín a následné posezení a neomezené popíjení těchto degustovaných přívlastkových vín po dobu max 5hod - 480Kč/osoba. Tuto variantu nabízíme skupinkám od 10 osob.

2. Ochutnávka 12 vzorků přívlastkových vín po dobu 2hod - 250Kč/osoba

Občerstvení zajistíme dle předchozí domluvy. Nejčastěji nabízenou formou jsou studené obložené mísy (salámy, šunka, sýry) a teplé občerstvení (mix - řízečky, kuřecí paličky, sekaná, pečené maso) a chléb. Obojí dohromady s cenou 250Kč na osobu. 

Nebo Vám můžeme nechat připravit raut jehož složení bývá nejčastěji: pečená kýta, kuřecí a vepřové řízečky, špízy, kuřecí roláda, pečená žebra, tatarák, těstovinový a bramborový salát, zeleninový tác, sýrové prkénko, smažené žampiony a květák, pečivo, koláčky. Cena tohoto rautu je 420Kč/osoba.

Případně Vám můžeme zajistit také raut pro náročné se složením například: burgundská kýta, roastbeef, pečená vepřová žebra, pečená kachní stehna, vepřové a kuřecí řízečky, vybrané sýry a uzeniny (IT, FR, ČR), bramborový salát, míchaný zeleninový salát, čerstvé ovoce, pečivo, koláčky. Cena tohoto rautu je 600Kč/osoba.

Ubytování pro Vás máme nově vybudované přímo nad vinařstvím.

V případě zájmu zajistíme také cimbálovou muziku.

V našem vinařství nabízíme také možnost uspořádat různé firemní nebo soukromé oslavy, prezentace nebo jiné příležitosti.

V případě zájmu o posezení v našem vinařství volejte prosím v pracovní dny od 8hod do 17hod na tel. 608 608 228 - Jana Spěváková nebo pište na mail info@vinarstvi-spevak.cz